BTİOYO Forumu

Efsane BTİOYO'nun en yeni ve en iyi forum sitesi!!!

AnasayfaTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Türkiye Resimleri!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
L.E.O
Admin
Admin

Rep Gücü : 5375

MesajKonu: Türkiye Resimleri!   Paz Kas. 15, 2009 4:52 am

Ben Hollandalı bir turistim. 15 yıldır Türkiye'yi ziyaret ediyorum
ve orada çektiğim birçok resmi bir internet sitesinde yayınlamak
istedim ve sonuçta bu siteyi hazırladım. Daha da büyüyecek; evimde daha
birçok resim var ve senede birkaç kez Türkiye'ye giderek yeni resimler
çekiyorum. Galerilerdeki resimleri gruplandırdım. Burada sadece benim
çektiğim, bana ait olan fotoğrafları yayınlıyorum. Siteye bunların
dışında fotoğraf koymayacağımdan ,kullanmam için bana farklı resimler
önermenize gerek yok. Herhangi bir yeri gözden kaçırdığımı
düşünüyorsanız, bana o yerin fotoğraflarının bulunduğu sitenin linkini
mail atabilirsiniz. Böylece oraya gidip gitmeyeceğime karar
verebilirim. Aynı zamanda, çok fazla mesaj gelmeye başladığı için
onların hepsini yanıtlayamıyorum; bunun için özür dilerim. Aldığım
mesajların birçoğunun tebrik mesajı olmasından çok memnunum ve tüm
mesajları okumaya çalışıyorum. Yine de sadece birkaçını
yanıtlayabileceğim. Anlayışınız için teşekkürler. E-mail adresim:
dosseman@chello.nl. Bazı metinler Melek Emir'in yardımıyla Türkçe'ye
çevriliyor. Yine de çok fazla metin olduğundan hepsinin çevrilmesi
oldukça zaman alacak. Ve Türkçemin artık çok daha iyi olduğunu
düşünmeyin. Hala bu dildeki karmaşık metinleri anlayamıyorum ve bana
Türkçe yazarsanız yanıtlamayı başaramayabilirim.

Abana, Adana, Afyon, Ahlat, Aizanoi, Akçakoca, Akdamar, Akhisar, Aksaray, Alacahöyük, Alahan Monastery - Alahan Manastırı, Alanya ve Side, Alaplı, Amasra, Amasya, Anamur, Anavarza, Anemurion, Ani, Ankara, Anıt Kabir, Ankarada Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Antakya, Antakya müze, Antalya, Aphrodisias, Artvin, Assos, Aydın, Ayvalik, Babaeski, Ballıca Mağarası, Balıkesir, Bandırma, Beçin, Belen, Bergama, Beyşehir, Bileçik, Bingöl, Birecik, Bitlis , Bodrum, Boğazkale, Bolu, Boyabat, Bursa, Çanakkale, Çayeli, Cappadocia - içinde özel galeriler kiliseler ve şehirler var , Ceyhan, Çorum, Dalyan, Datca, Demircili, Didyma, Divriği, Diyarbakır, Doğubeyazit, Edirne, Edremit, Efes, Elazığ, Eğirdir, Ereğli, Ermenek, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Euromos, Feke, Fethiye, Foça, Gaziantep, Göreme, Harput, Harran, Hasankeyf, Herakleia, Hierapolis, Iasos, Ihlara, Incirlik, Inebolu, Inegöl, Iskenderun, Isparta, Istanbul camiler, Istanbul 1, Istanbul 2, Istanbul 3, Istanbul 4, Istanbul Levent, Istanbul Yedinci Tepe, Istanbul Beyoğlu and Şişli, Istanbul Pera, Istanbul Fener & Balat, Istanbul dolaşı, Istanbul Üsküdar, Istanbul Boğazı, Istanbul Aya Sofia, Istanbul Kariye Müzesi, Istanbul Top Kapı Saray, Istanbul Arkeoloji Müzesi, Istanbul Çinili Kösk Müzesi, Istanbul Sirkeci Istasyonyu, Istanbul Asker ve Deniz Müzesi, Istanbul Dolmabahçe Saray, Istanbul Türk ve Islam Eserleri Müzesi, Izmir, Izmit, Iznik, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Karatepe, Kars, Ani ve Hopa ile, Kaş ve Patara, Kasaba, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kızkalesi, Knidos, Konuralp, Konya, Kozan, Kurtkulağı, Küre, Nevruz Ceyhanda, Kütahya, Labranda, Lüleburgaz, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Midyat, Milas, Miletus, Mudurnu, Muğla, Muş , Mustafapasha, Mut, Nazimiye, Nemrut Dağ, Niğde, Niksar, Nizip, Ordu, Ortahisar, Ovacık, Pamukkale, Hierapolis ve Aphrodisias ile, Perge, Priene, Rize, Safranbolu, Samsun, Seyitgazi, Şanlıurfa, Sardis / Sart, Selçuk, Sıvrıhisar, Siirt , Şile, Silifke, Sinop, Sivas, Tarsus, Taşköprü ve Kale Kapı, Tavşanlı, Tekkiraz ve Akkuş, Tercan, Termessos, Tire, Tokat, Tokmar Kalesi, Trabzon, Truva veya Troia veya Troy, Tunceli, Tumlu Castle, Turhal ve Zile, Uçhisar, Ünye, Ura, Urfa, Ürgüp, Üsküdar, Uzuncaburç, Van , Yalvaç and Antioch Pisidian, Yazılıkaya, Yenişehir, Yılankale, Yumurtalık, Zeugma, Zile ve Turhal, Zonguldak.
Kullanıcı profilini gör http://btioyo.eniyiforum.net
had hopes for tomorrow
Admin
Admin

Rep Gücü : 4164

MesajKonu: Geri: Türkiye Resimleri!   Paz Kas. 15, 2009 4:37 pm

çok güzel resimler çekmiş her türlü kesimi alarak etnik kültürleri bir potada etiterek bize sunmuş.objektif yaklaşmış resimlere tebrik etmek lazım
Kullanıcı profilini gör

Türkiye Resimleri!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» amdan kılları alma yöntemi
» gavs şeyh abdul hakim el hüseyni
» ÜLKÜCÜLER - 4 - (Ülkücülerin istediği Türkiye ve Dünya)
» Dila Kemer
» YANIK SOFİ DİNLE KAHTALI CEMO